Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Sakartvelas švenčia: sensacingai portugalus įveikę kartvelai pasiekė Europos čempionato atkrintamąsias".

2024 metų Europos čempionato grupių etapą vainikavo fantastiškas Sakartvelas.

Paskutinėse F grupės rungtynėse kartvelai 2:0 įveikė Portugalijos rinktinę bei sensacingai žengė į atkrintamąsias.

Sakartvelas labai anksti įsiveržė į priekį. 2-ąją minutę įvartį pelnė Kvicha Kvaratskhelia.

Portugalija gan vangiai atrodė. Visą pirmąjį kėlinį labai neramus buvo Cristiano Ronaldo, turėjęs daug ginčų su teisėju.

Buvusiems Europos čempionams antrojo kėlinio pradžia taip pat nieko gero nežadėjo. Antonio Silva prasižengė baudos aikštėje, o 11 metrų baudinį realizavo kartvelų lyderis Georgesas Mikautadze.

Netrukus Roberto Martinezas ėmėsi veiksmų. Ispanas pakeitė Cristiano Ronaldo, į aikštę žengė Matheusas Nunesas, Goncalo Ramosas. Visgi tai nė kiek nepadėjo. Sakartvelas ramiai užbaigė mačą bei žengė į aštuntfinalį.

Portugalija aštuntfinalyje susitiks su Slovėnija, o Sakartvelas su Ispanija.