Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

EURO 2024: Rumunijos lygiosios prieš Slovakiją jiems nukalė pirmąją vietą E grupėje

EURO 2024 turnyro E grupėje Rumunijos rinktinė netikėtai finišavo viršūnėje.

Rumunija lygiosiomis 1:1 sužaidė su Slovakijos rinktine ir dėl geresnio įvarčių santykio užėmė pirmąją vietą.

Rungtynėse Slovakija pasižymėjo pirmoji – 24-ąją minutę smūgiu Ondrejus Duda išvedė savo komandą į priekį. Visgi pranašumo išsaugoti Slovakijai nepavyko – 37-ąją minutę po pražangos baudos aikštėje baudinį realizavo Razvanas Marinas ir išlygino rungtynių rezultatą.

Rungtynėse daugiau įvarčių nekrito ir komandos sužaidė lygiosiomis 1:1.

Kitose E grupės rungtynėse grupės favorite laikyta Belgija nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Ukrainos rinktine, o tai lėmė jog visos keturios grupės komandos po trijų rungtynių finišavo su 4 taškais.

Rumunijos rinktinė grupėje turėjo geriausią pelnytų ir praleistų įvairių santykį (4:3), o tai garantavo jiems pirmąją vietą E grupėje. Antroje vietoje liko Belgija, kuri, nors ir turėjo tokį patį pelnytų ir praleistų įvarčių santykį (2:1), dėl mažiau įmuštų įvarčių liko antra.

Trečioje vietoje su taip pat 4 taškais liko Slovakija, kurios įvarčių santykis buvo lygus (3:3), o Ukraina apmaudžiai finišavo ketvirtoje vietoje, kadangi jų įvarčių santykis buvo prasčiausias – 2:4.

Belgijos lygiosios lėmė, jog jie jau aštuntfinalyje turės susitikti su Prancūzijos rinktine.