Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Fantastiškas D. Costa po 11 m baudinių serijos nunešė Portugalijos rinktinę į ketvirtfinalį" - "Fantastiškas D. Costa po 11 m baudinių serijos nunešė Portugalijos rinktinę į ketvirtfinalį

Portugalijos rinktinės vartininkas Diogo Costa nužudė Slovėniją per EURO 2024 aštuntfinalį fantastiškai sužaidęs.

Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, todėl vyko 11 m baudinių serija, kurioje ir sublizgėjo R. Martinezo ekipos vartų sargas, atmušęs visus tris varžovų smūgius.

Tuo tarpu be klaidų šaudę portugalai nepaliko priešininkams šansų išsigelbėti - 3:0 (pagr. laikas ir pratęsimas 0:0).

***

Portugalija nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą.

B. Silva mėgino draskyti varžovų gynybą, tačiau jo perdavimas C. Ronaldo nepasiekė.

35-ąją min. C. Ronaldo atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys praskriejo virš skersinio. Po akimirkos puolėjas galva nepasiekė skersuoto kamuolio ir dar sykį išliejo susikaupusį apmaudą.

Kėlinio pabaigoje puikiai sužaidė slovėnų vartininkas J. Oblakas, kuris apsaugojo savo ekipą nuo J. Palhinhos bandymo.

62-ąją min. jau slovėnas B. Šeško iššvaistė gerą galimybę pasižymėti. Besibaigiant antrajam kėliniui J. Oblakas neutralizavo C. Ronaldo mėginimą išplėšti pergalę.

Teisėjas paskelbė, kad bus žaidžiamas pratęsimas.

Papildomo laiko metu auksinę progą turėjo C. Ronaldo, tačiau jis nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio, kuris buvo skirtas po D. Jotos išprovokuotos pražangos baudos aikštėje.

Vis dėlto slovėnai "atsilygino" tuo pačiu - B. Šeško neišnaudojo grubios Pepe klaidos. Vienas prieš vartininką D. Costą atsidūręs jaunasis žaidėjas nesugebėjo pergudrauti varžovo.

Portugalų vartininkas dominavo ir 11 m baudinių serijoje, taip nutiesdamas savo ekipai kelią į ketvirtfinalį, kuriame portugalams teks kautis su Prancūzija.