Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Prancūzijoje – titulą galiausiai užsitikrinusi PSG ir neįtikėtinas 9 įvarčių trileris

Prancūzijoje aiškus čempionas. Juo eilinį sykį tapo Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai.

Šią žinią Luiso Enriques auklėtiniai sužinojo po „Lyon“ pergalės 3:2 prieš „AS Monaco“ ekipą. Net ir iki šio mačo buvo labai mažai šansų, kad PSG praras titulą, bet dabar jų visai nebėra.

Tuo tarpu Reno mieste įvyko neįtikėtinas trileris. Dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti „Brest“ ekipa pateikė dar vieną staigmeną – net 5:4 rezultatu įveikė „Stade Rennais“ futbolininkus.

Po 9 minučių „Rennes“ turėjo 2 įvarčių persvarą, dėka talentingojo Arnaud Kalimuendo „dublio“. Antrojo kėlinio pradžioje 3:2 jau pirmavo svečiai. Pirmąjį įvartį 11-ąją minutę pelnęs buvęs „Huddersfield Town“ puolėjas Steve'as Mounie.

66-ąją ir 68-ąją minutę komandos apsikeitė įvarčiais, svečiai toliau išlaikė vieno įvarčio persvarą. Po sunkios traumos atsigavęs Martinas Terrier 79-ąją minutę išlygino rezultatą, bet Lilianas Brassier su paskutiniu rungtynių smūgiu išplėšė labai svarbius 3 taškus „Brest“ ekipai.

Po šios pergalės „Brest“ išlaiko trečiąją poziciją, kuri garantuoja vietą Čempionų lygos grupių etape.