Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Solidaus T. Sedekerskio nepakako – „Real“ yra per vieną laiptelį nuo finalinio ketverto

Kitos Eurolygos atkrintamųjų serijos rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Vitorijos „Baskonia“ ekipų gali būti lemiamos – karališkasis klubas dar kartą nugalėjo Tado Sedekerskio atstovaujamą „Baskonia“ komandą ir serijoje įsiveržė dvejomis pergalėmis.

Madridiečiai savo namų tvirtovėje rezultatu 101:90 (23:21, 23:19, 28:23, 27:27) pranoko svečius iš Vitorijos ir liko per laiptelį nuo Eurolygos finalinio ketverto.

Pirmojoje rungtynių dalyje „Baskonia“ krepšininkams teko vytis, tačiau šeimininkai toli nepabėgo – po dviejų kėliniu komandas skyrė 6 taškai – 46:40.

Karališkasis klubas rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kuomet po tikslaus Facundo Campazzo tritaškio ir dviejų Guerschono Yabuseles taškų įgijo 13 taškų pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 11:0 ir nusprendė rungtynes. „Real“ šventė pergalę rezultatu 101:90.

Pralaimėtojų ekipoje baskų ekipos kapitonas Tadas Sedekerskis pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą perimė varžovų kamuolį, tačiau suklydo 3 kartus ir surinko vos 8 naudingumo balus.

Šeimininkus į pergalę vedė F. Campazzo – argentinietis surinko 24 taškus (3/4 dvit., 4/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 7 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį ir surinko 33 naudingumo balus.

Trečiosios serijos rungtynes bus Žaidžiamos Vitorijoje, „Baskonia“ ekipos namų arenoje.

„Real“: F. Campazzo 24 (7 rez. perd.), G. Yabusele 16, S. Llullas 13, E. Tavaresas 10 (9 atk. kam.), G. Deckas 10, V. Poirier 10 (7 atk. kam.).

„Baskonia“: V. Marinkovičius 20, C. Milleris-McIntyre'is 13 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), M. Howardas 12 (3/8 trit.), M. Costello 10, T. Sedekerskis 9 (6 atk. kam.)