Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

1:1: nuostabus K. Slouko pasirodymas nukalė „Panathinaikos“ pergalę prieš „Maccabi“

Eurolygos atkrintamųjų serijos antrosiose rungtynėse itin svarią pergalę pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ komanda, kurioje žaidžia lietuvis Marius Grigonis.

Ergino Atamano auklėtiniai namuose rezultatu 95:79 (20:28, 31:11, 20:21, 24:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Maccabi“ krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo susikrovę solidžią 8 taškų persvarą – 28:20.

Rungtynes Atėnų klubas perlaužė antrajame kėlinyje – Kosto Slouko vedama „Panathinaikos“ sužaidė triuškinamą antrąjį kėlinį ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 12 taškų pranašumą (51:39).

Antrojoje rungtynių dalyje šeimininkai atlaikė varžovų bandymus grįžti į rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ atsilikinėjo vos 5 taškais, tačiau „Panathinaikos“ krepšininkai atsakė atkarpa 9:0 ir šventė pergalę namuose rezultatu 95:79.

Atėnų ekipą į priekį vedė puikias rungtynes sužaidęs Kostas Sloukas – graiko sąsakitoje 29 taškai (8/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 prarasti kamuoliai ir 28 naudingumo balai.

Marius Grigonis pergalingose rungtynėse buvo blankus – gynėjas per 18 minučių pelnė vos 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko vos 4 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse serija iš Atėnų kelsis į Serbiją, kur Tel Avivo „Maccabi“ žaidžia savo namų rungtynes.

„Panathinaikos“: K. Sloukas 29, I. Papapetrou 15, K. Mitoglou 14 (6 atk. kam.), M. Lessortas 11 (8 atk. kam.), K. Nunnas 10.

„Maccabi“: L. Brownas 18 (6 rez. perd.), A. Clevelandas 12, J. Cohenas 12, T. Blattas 11 (6 rez. perd.).